Restauracja "na skrajnej"

Zapraszamy do naszej restauracji polskiej w Warszawie na kulinarne przeżycia, których nie zapomnisz! Nasze menu składa się wyłącznie z polskich potraw, przygotowywanych z najlepszych, lokalnych produktów. To idealne miejsce na romantyczną kolację, spotkanie biznesowe czy rodzinne przyjęcie.

Aby uczcić rok 2023, przygotowaliśmy dla Państwa kalendarium promocji, w którym znajdą się wyjątkowe okazje do skosztowania naszych specjałów w niższych cenach. Każdego miesiąca proponujemy różne promocje, które z pewnością zachwycą każde podniebienie.

W styczniu zachęcamy do spróbowania naszej tradycyjnej zupy ogórkowej oraz karkówki w piwie, a w lutym polecamy pierogi z mięsem oraz kaczkę z jabłkami. W marcu proponujemy rabarbarowy koktajl oraz karpia w galarecie, a w kwietniu smażony ser z karmelizowaną cebulą i kluskami śląskimi.

W maju polecamy wiejskie jajka w różnych wariantach, a w czerwcu danie z dzika z grzybami leśnymi. W lipcu proponujemy chłodnik z ogórków kiszonych oraz szaszłyki z owocami morza, a w sierpniu piersi kurczaka z miętą i ziołami oraz ziemniaki z sosem czosnkowym. W wrześniu polecamy karkówkę z grilla z różnymi dodatkami, a w październiku dania z dyni. W listopadzie polecamy kaczkę w sosie pomarańczowym, a w grudniu piernikowe dania i grzańce.

Dodatkowo, w każdy czwartek serwujemy klasyczny polski obiad w atrakcyjnej cenie, a w piątki oferujemy rabaty na wybrane dania z naszego menu.

Nie przegap okazji, aby spróbować naszych wyjątkowych dań w naszej restauracji polskiej w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas i skosztowania naszych wyjątkowych smaków.