Restauracja "na skrajnej"

Przyjęcie komunijne w restauracji Na Skrajnej

Pierwsza Komunia Święta jest ważnym wydarzeniem dla dziecka, jak również całej rodziny. Dlatego w polskiej kulturze w zwyczaju jest zorganizowanie z tej okazji rodzinnego przyjęcia. Jako lokal specjalizujący się w daniach tradycyjnej kuchni polskiej chętnie oferujemy również organizację przyjęć komunijnych z tradycyjnym podejściem. Ze względu na swoją lokalizację, atrakcyjny wystrój, doskonałe menu i dodatkowe atrakcje znajdujące się na miejscu, Na Skrajnej od lat cieszy się dużym powodzeniem jako restauracja nadająca się w sam raz do uczczenia pierwszej komunii.

Przyjęcie komunijne organizowane w restauracji to ogromna wygoda z punktu widzenia rodziców, którzy nie muszą martwić się o dopięcie tej jakże ważnej uroczystości na ostatni guzik. Z przyjemnością wyręczamy w tym naszych gości. Oferujemy:

 • obiad komunijny w restauracji wraz z przyjęciem dla nawet 600 gości,
 • zróżnicowane menu dopasowane do potrzeb i budżetu naszych klientów,
 • elegancki wystrój sali uwzględniający dekoracje kwiatowe i pokrowce na krzesłach,
 • możliwość organizacji uroczystości pod namiotem w przepięknym ogrodzie,
 • plac zabaw, mini zoo oraz park linowy dla najmłodszych uczestników imprezy,
 • bezpłatny parking dla gości przyjęcia.

Na Skrajnej od lat jest postrzegana jako idealna restauracja na komunię. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Przyjęcie komunijne w restauracji, czyli sposób na bezstresową organizację uroczystości

Przygotowania do pierwszej komunii bywają niezwykle czasochłonne, a nawet stresujące. Ogromne wyzwanie stanowi przyjęcie komunijne, zwłaszcza gdy uwzględnia zaproszenie dużej liczby gości. Co prawda wciąż można zorganizować taką uroczystość we własnym mieszkaniu, domu lub ogrodzie, jednak nie wszystkie rodziny dysponują odpowiednio dobrymi warunkami, a przede wszystkim dużą przestrzenią, które pomieści wszystkich zaproszonych. Dodatkową trudnością jest ułożenie i przygotowanie odpowiedniego menu.

Przyjęcie komunijne w restauracji to sprawdzone rozwiązanie, które z każdym rokiem wybiera coraz więcej Polaków. Dzięki temu rodzice mogą w pełni skoncentrować się na przygotowaniu dziecka do tej niezwykle ważnej uroczystości, zostawiając organizację przyjęcia w rękach profesjonalistów.

Na Skrajnej od lat świetnie spisuje się jako restauracja na komunię wyróżniająca się pięknym położeniem w środku sosnowego lasu, eleganckim wystrojem, nawiązującym do architektury tradycyjnych podlaskich chat oraz wyśmienitym menu. Potrawy, które serwujemy to przede wszystkim specjały kuchni polskiej, jednak bardzo często przyrządzane w nowoczesnym wydaniu.

Nasi klienci, którzy wybierają obiad komunijny w restauracji, w przyszłości z czystym sumieniem polecają nasze usługi rodzinie i znajomym. Zróżnicowane menu, dostępne sale i przepiękna okolica pozwalają nam organizować zacne uroczystości, a przyjęcie komunijne w restauracji Na Skrajnej to jedna z naszych wiosennych specjalności!

większa sala

Obiad komunijny w restauracji – zróżnicowane warianty menu

Organizując przyjęcie komunijne w restauracji, oczekuje się dopasowanego menu i smacznych potraw. Na Skrajnej jednym z naszych priorytetów jest zadbanie o podniebienia i kubki smakowe odwiedzających nas gości. Obiad komunijny w restauracji Na Skrajnej to prawdziwa uczta składająca się z przepysznych tradycyjnych lub nawiązujących do tradycji wyśmienitych dań kuchni polskiej.

Nasi goście organizujący przyjęcie komunijne w restauracji Na Skrajnej mogą liczyć na kilka wariantów przygotowanego menu, które różnią się pomiędzy sobą liczbę serwowanych lub możliwych do wyboru potraw, jak również ceną. W ten sposób jesteśmy w stanie przygotować obiad komunijny w restauracji przystępny dla wielu. Każdy wariant składa się z co najmniej zupy, dania głównego, deseru, a także licznych urozmaiconych przystawek. Niezależnie od wybranej konfiguracji, nikt nie wyjdzie głodny z przyjęcia komunijnego.

Jako doświadczona restauracja na komunię, w naszej ofercie uwzględniliśmy specjalne menu dla najmłodszych, a także możliwość przygotowania dodatkowych dań, zamawianych na życzenie gości. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak w ostatnich latach zmieniają się zwyczaje żywieniowe Polaków, dlatego stawiamy na szeroki wybór, w tym menu wegetariańskie. Oprócz tego obiad komunijny w restauracji nie może naszym zdaniem obejść się bez wyśmienitego komunijnego tortu, który również znajduje się w naszej ofercie!

Restauracja na komunię z doskonałym wystrojem

Przyjęcie komunijne w restauracji zasługuje na wyjątkową otoczkę – w końcu jest to uroczystość, która zdarza się raz w życiu. Dbamy o to, aby nasi goście poczuli się tego dnia naprawdę wyjątkowo, a wystrój lokalu korespondował z doniosłością chwili i radosnym nastrojem. Wnętrze, w którym odbywa się przyjęcie jest udekorowane kwiatami, jak przystało na wiosenną porę.

Nasza restauracja jest ulokowana w środku pachnącego sosnowego lasu na bezpiecznym ogrodzonym terenie. W takich okolicznościach szczególnie klimatyczny charakter cechuje przyjęcie komunijne w restauracji organizowane na świeżym powietrzu na terenie naszego ogrodu, pod osłoną eleganckiego namiotu.

Przyjęcie komunijne w restauracji nawet dla 140 gości

Na Skrajnej to lokal, który świetnie spisuje się jako restauracja na komunię niezależnie od zaplanowanej liczby gości. Dysponujemy:

 • Salą Malinową – przewidzianą na przyjęcia do 10 gości,
 • Salą Kominkową – do 20 gości,
 • Salą Barową – do 30 gości,
 • Salą Górną – do 60 gości,
 • Salą Ostoja – do 140 gości,

Leśnym ogrodem – który jest w stanie pomieścić pod namiotami nawet 600 gości!

Na Skrajnej można zatem zorganizować bez przeszkód kameralne przyjęcie komunijne w restauracji, jak również ogromną uroczystość!

Restauracja na komunię z dodatkowymi atrakcjami

Wyśmienite, zróżnicowane menu oraz uroczy wystrój nie są jedynymi atutami Na Skrajnej jako restauracji na komunię. Na terenie naszego ogrodu przygotowaliśmy atrakcje, które przypadną do gustu przede wszystkim najmłodszym uczestnikom przyjęcia. Wśród nich znajdują się między innymi plac zabaw, park linowy oraz mini zoo. Goście naszego lokalu mogą korzystać z bezpłatnego parkingu.

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą przyjęcia komunijne w restauracji Na Skrajnej w aktualnym sezonie. Zapewniamy, że zorganizujemy dla naszych gości niezapomnianą uroczystość naznaczoną pysznymi potrawami i odbywającą się w przepięknej scenerii!