Aktualności

3 Kwietnia 2020

Z wielką radością informujemy że nasza firma otrzymała Certyfikat Szlachetności od grupy Edenred.

16 Marca 2020

Kochani Goście,

Nieoczekiwane sytuacje wymagają nieszablonowych rozwiązań. Wychodząc naprzeciw bieżącym wydarzeniom, a także szanując Wasz komfort, bezpieczeństwo i obowiązujące zasady kwarantanny podjęliśmy następujące decyzje:

06 Marca 2020

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą marginalnych dań na wynoś Świąt Wielkanocnych w restauracji „na skrajnej”. 

06 Marca 2020

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa do organizacji spotkań firmowych z okazji Świąt Wielkanocnych w restauracji „na skrajnej”. Urok miejsca i leśna sceneria naszego obiektu sprawią, że chwile spędzone u nas na długo pozostaną w pamięci Państwa Gości.  

31 Stycznia 2020

Zapraszamy na Walentynki Restauracji “na skrajnej” przygotowaliśmy dla państwa wieczór pełen atrakcji i przepysznych dań.

21 Listopada 2019

Potrawy Świąteczne

Brak czasu na przygotowanie świątecznych dań!? Wystarczy do nas zadzwonić przygotujemy dla ciebie pyszne polskie potrawy.

30 Października 2019

Dziczyzna

Z tego właśnie słyniemy pyszna dziczyzna podawana dokładnie tak jak przed latami mięso i przyprawy doskonałej jakości.

25 Października 2019

Andrzejki

Zapraszamy państwa na wieczór magi i czarów “na skrajną” w ten jeden dzień w roku kiedy można zobaczyć prawdziwą magię.

18 Października 2019

Sylwester

Restauracja “na skrajnej” zaprasza wszystkich na imprezę sylwestrową i bal noworoczny doskonałe dania i alkohol w cenie

8 Października 2019

Wigilie Firmowe

Pyszne dania, drinki i desery wszystko to co najlepsze tylko w Restauracji “na skrajnej”  u nas zacierają się różnice miedzy pracodawcą a pracownikiem i wszyscy wspólnie mogą rozkoszować się wspaniała kuchnią

12 Marca 2019

Dania Wielkanocne

Wyjątkowe dania wielkanocne z dostawą nie trać czasu na gotowanie my zrobimy pyszne domowe i tradycyjne dania wielkanocne w atrakcyjnej cenie z samych naturalnych wysokiej jakości składników.

19 Lutego 2019

Dzień Kobiet

Wyjątkowy dzień dla wyjątkowych pań.W naszej restauracji organizujemy dzień kobiet pyszne dania i atrakcyjne koktajle tylko dla was. Zapraszamy!

8 Stycznia 2019

Walentynki 2019

Dzień Zakochanych tylko w Restauracji “na skrajnej” pyszne i oryginalne menu połączą wasze zmysły a piękne dekoracje sprawią ze zapamiętacie ten wieczór na zawsze. Zapraszamy!