„Na Skrajnej” to restauracja przyjazna dzieciom. U nas najmłodsi nie narzekają na brak rozrywek. Do dyspozycji mają przydzielony plac zabaw, park linowy pod Warszawą, a także ptaszarnię z kurkami, perliczkami i pawiami. Dysponujemy ponadto wysokimi krzesełkami dla najmniejszych maluchów. Regularnie odbywają się w tym miejscu rozmaite atrakcje dla dzieci pod Warszawą.

Nasza restauracja w Warszawie sprzyja rodzinnej atmosferze. Dzięki specjalnemu kącikowi dla dzieci najmłodsi mogą spędzać czas, korzystając z licznych atrakcji, a rodzice mogą spokojnie porozmawiać, delektując się przy tym przepysznymi daniami z kuchni polskiej.

Restauracja w której dziecko nie będzie się nudziło

Zależy nam, aby zarówno rodzice, jak i najmłodsi mogli wspólnie spędzić miło czas w naszej restauracji pod Warszawą. Mamy przygotowane specjalne menu dla dzieci, które jest zdrowe i dostarcza najmłodszym niezbędnych składników odżywczych. W restauracji dla dzieci każdy malec będzie czuł się szczęśliwie i bezpiecznie. Rodzinne biesiadowanie jest już częścią naszej tradycji.

Jesteśmy też na Instagramie